اچ.ان.پی لایت‌بردها

تابلوهای لایت بـرد هنرنوین، با فناوری بروز در مهندسی سازه، مدیای چاپی جدید و نیازسنجی در عرصه تبلیغات محیطی توسط تیم طراحی و توسعه سازه خود طراحی و به مرحله بهره برداری رسید. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این سازه مدرن از جمله: تجربه به کارگیری منبع نوری مدرن، استفاده از فریم با قطر حداقلی از آلومینیوم آنادایز، نصب تکنیکال فریم، متریال تکسـتایل به منظور چاپ طرح و غیره که سبب می شود اهداف تعیین شده در تبلیغات مدرن و حرفه ای بر روی این نسل از سازه ها، از اثر بخشی ویژه ای برخوردار شود.

لایت‌بردها در محور صدر

بزرگراه صدر، نخستین بزرگراه دو طبقه منحصر به فرد در شمال شهر تهران می‌باشد که شریان و شاهراه اصلی مناطق با جامعه پر درآمد تهران و کشور است. طبقه فوقــــــانی صـــــدر که از بزرگراه مــــدرس آغاز و تا شـــرق تــهران (ابتدا بزرگراه بابایی) ادامه دارد.
این محور سبب کاهش چشمگیر طول و زمان سفر به میزان چهـل درصد برای شهروندانی است که قصد سفر از مناطق شمالی و شرقی به مناطق غربی و مرکزی شهر تهران و بلعکس را دارند و از این لحاظ هم شاهراهی قدرتمند، بسیار مهم و کلیدی برای تهران محسوب می‌گردد. حجم بسیار سنگین ترافیک شبانه روزی و 24 ساعته این بزرگراه، مزیت ارزشمند برای برندهای گوناگون می باشد که تبلیغات ((BTL)) را برای کمپین ها و تبلیغات محیطی خود بر می گزینند.
با توجه به موقعیت جغرافیای شهری، این محور در مختصاتی قرار دارد که بافت جامعه ساکن مناطق آن از افراد پر درآمد پایتخت تشکیل شده است. این مناطق شامل: کامرانیه، قیطریه، فرمانیه، نیاوران، الهیه، پاسداران، اقدسیه، شریعتی، اندرزگو و غیره است. به همین سبب، این شاهراه حیاتی، فضای مستعد جهت تبلیغات محیطی برای برندهای گوناگون می باشد.

 

تصویرهای محور